O nás

A+ A A-

O nás

Pár slov o tom co děláme

Vážení přátelé,

vítám vás na stránkách společnosti MARKAGRO, s. r. o., kterou jsem založil v roce 1996 a od té doby prošla řadou vývojových změn. Náš výrobní program je orientován do oboru strojírenství.

V současné době je struktura společnosti tvořena jednou obchodní a třemi výrobními samostanými divizemi:

  • divize kovovýroby
  • divize svařování
  • divize kovoobrábění
  • divize obchodu nářadí a nástroje

Sídlo společnosti je registrováno na Riegrově ulici ve Frýdku-Místku, ale výkonný management a výrobní divize jsou až na poslední z výše uvedených, dislokovány ve vlastním areálu ve Sviadnově poblíž FM. Zde jsme v nedávné době uvedli do provozu novou administrativně-správní budovu a novou halu pro divizi kovoobrábění.

Kádr firmy je tvořen zkušenými pracovníky s odpovídající kvalifikační úrovní. Management společnosti dbá na neustálé zvyšování jejich profesních kompetencí, což nám dává možnost pružně reagovat na specifické požadavky našich zákazníků.

Na měnící se potřeby trhu reagujeme vybavováním firmy novými technologiemi, čímž nejenže dosahujeme vyšší efektivity výroby, ale zároveň zvyšujeme její kvalitu a bezpečnost provozu.

Po stránce technické má společnost k dispozici komplexní strojní vybavení k zajištění veškerého výrobního programu, včetně montáže a dopravy.

V roce 2004 jsme zavedli a používáme systém řízení jakosti, který odpovídá ČSN EN ISO 9001:2001 a jsme držiteli Velkého svářečského průkazu podle normy ČSN EN 729-2:1996. Od roku 2013 jsme držiteli CERTIFIKÁTU o zavedení a používání systému managementu jakosti, který odpovídá ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 3834 – 2:2006. Příslušný CERTIFIKÁT je pro nás zavazující nejen ve vztahu k našim obchodním partnerům, ale i ve vztahu k vlastním spolupracovníkům ve firmě.

Vstřícnost k požadavkům zákazníků a jejich kvalitní realizace je krédem naší společnosti. Kontaktujte nás a přesvědčte se!
Na spolupráci se těší

Dr. Kazimír Marek, CSc., ředitel společnosti

Najdete nás také na